Foto no objekta archello.com ar vairākām HST tipa bīdāmajām durvīm - iedvesmojošs piemērs, kā projektēt gaismas pielietas telpas un dzīvot tuvu dabai

Piedāvājam jaunu, šobrīd tirgū visprogresīvāko bīdāmo durvju sistēmu HST. Ir izdarīts viss, lai nodrošinātu gaismas piepildītu telpu, bez arhitektūras šķēršļiem, tuvu dabai, saglabājot siltumu, ērtības un drošību.

Energoefektīvas lielizmēra bīdāmās durvis - nenovērtējams mūsdienu arhitektūras ieguvums.

Īpaša rāmja konstrukcija ļauj projektēt un izgatavot pat 6.50 metrus platas un 2,80 metru augstas bīdāmo durvju konstrukcijas, kur vienas bīdāmās vērtnes izmērs var sasniegt 3 metru platumu. Neraugoties uz to, ka konstrukciju svars var būt pat 500 kg, ēkas arhitektūra iegūst vizuālu vieglumu un funkcionalitāti ikdienas lietošanā. Bīdāmo durvju vēršana ir komfortabla un droša pat bērnam. 
Pateicoties lielajiem stiklotajiem laukumiem, arhitekti var piedāvāt iespēju tieši savienot dzīvojamo telpu ar terasi, balkonu vai pagalmu, tā vizuāli nojaucot telpu robežas un piešķirot tām plašumu. HST nerada sarežģījumus montāžā, prasa minimālu apkopi un ir vienkāršs ekspluatācijā. 
HST bīdāmās durvis pilnā komplektācijā iespējams aplūkot mūsu birojā.

HST 85mm sistēmas priekšrocības:  

  • Palielināta siltumizolācija, U vērtība tikai 0,95 W / m² K. Pasīvās mājas standarts saskaņā ar IFT Rosenheim sertifikāciju 
  • Palielināti fiksētās daļas gaismas laukumi
  • Ideāli piemērots trīs stiklu paketēm, biezums līdz 51 mm 
  • Modulāri saistīti sliekšņa un sliedes veidi - alumīnija vai šķiedru pastiprināta kompozītmateriāla izvēle 
  • Integrēta blīvējuma sistēma , lai palielinātu produktu kvalitāti ilgtermiņā 
  • Pieejams dažādās krāsās - Krāsaini PVC logi
  • augstas izturības konstrukcijas - ilgtermiņā noturīga kvalitāte

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS - energoefektīvas bīdāmās ēku lielizmēra durvis ar soft close sistēmu! Soft close sistēmas mehānisms darbojas kā maigs durvju aizvērējs-bremze, ko iesakām visām lielizmēra bīdāmajām durvīm.

HST 85 mm bīdāmās durvis => izcilas siltumizolācijas īpašības, pasīvo māju standarts! 

Modulārā sistēma ir jaunākā inovācija šajā segmentā. No sistēmas,  siltumefektivitātes jomā, iespējams ražot trīs dažādu līmeņu produktus - no standarta rādītājiem līdz pasīvās mājas prasībām. Jaunās sistēmas priekšrocība - vēl lielākas gaismas ailes! Jaunā sistēma paredz vēl lielākus izmērus - platumā līdz 6,50 metri un augstumā līdz 2.80 m. 

Dārzs un virtuve, viesistaba un terase, sporta laukums un baseins – striktā robeža starp šīm un citām telpām pazūd, tās kļūst arvien atvērtākas. Dažādām funkcijām paredzēto zonu sapludināšana gan biroju ēkās, gan daudzdzīvokļu un privātajos namos ir raksturīga mūsdienu arhitektūras iezīme. Izmantojiet iespējas, projektējiet un baudiet rezultātu!