Energoefektivitāte, augsta konstrukciju izturība un dizaina iespējas - pamatnosacījumi PVC ārdurvju izvēlē.

PVC ēku ārdurvis, vai galvenās ieejas durvis, ir viena no vissvarīgākajām ārējām konstrukcijām, ar lielu noslodzi. SAULES LOGI & DURVIS piedāvā energoefektīvas PVC ēku ĀRDURVIS, izgatavotas jaunajā ID 85 mm sistēmā. Tās ir izstrādātas un konstruētas tā, lai atbilstu augstākajiem standartiem, apvienojot elegantu izskatu ar izcilu drošību un labākajiem mūsdienu energoefektivitātes rādītājiem. 

Dizains. 

Piedāvājam izgatavot ārdurvis atbilstoši dizaina iecerēm un ēkas arhitektūrai. Mūsu laminēšanas līnija nodrošina izvēlei plašas krāsu un dekoru variācijas. Jums dota iespēja galvenās privātmājas vai sabiedriskās ēkas ārdurvis pieskaņot būves stilam, izmēriem, izvēlēties piemērotākos vēršanas mehānismus un furnitūru. 
Moderns durvju dizains, dažādas variācijas un iespējas – ar gludiem vai dēlīšu tipa pildiņiem, ar stiklu paketēm, iespējami dažādi dalījumi un kombinācijas; jebkuri krāsu dekori, saskaņojot ar logiem, vārtiem vai citiem ēkas elementiem. Vienviru vai divviru durvis; durvis kombinācijā ar vitrīnām, virsgaismām, sānu elementiem u.tml. 

Energoefektivitāte. 

Izcils durvju ID 85 mm siltumizolācijas koeficients Ud=0,8 W/m2k.  Zema enerģijas patēriņa būvēm un pasīvajām mājām ārdurvju izgatavošanā ieteicams izvēlēties energoefektīvo tehnoloģiju (ar izolācijas putu ieliktņu pildījumu). 

Drošība

Pamatīga durvju konstrukcija no ID 85 mm profiliem ar metālarmatūru, četru punktu atslēga.

PVC durvju 85 mm profilu sistēmas priekšrocības: 

  • ID 85 mm profilu modernās tehnoloģijas garantē lielisku siltuma (Ud = 0,8 W/m2k) un skaņas izolāciju. 
  • Stiklojuma un paneļu (pildiņu) biezums 48 līdz 50 mm 
  • Stabilitāti nodrošina pastiprinošais stūru dzelzs armatūras metinājums 
  • Eleganta profilu konstrukcija ar redzamo vērtnes platumu tikai 116 mm 
  • Divpakāpju blīvējums visam perimetram nodrošina hermētiskumu, pārbaudīts spiediena testos* SAULES LOGI & DURVIS ražotajām un objektos montētajām konstrukcijām Latvijā un citur Baltijā. 
  • Ārdurvju virsmas materiāls ir izturīgs pret atmosfēras iedarbību un tīrīšanas līdzekļiem, tas ilgstoši saglabā savu sākotnējo izskatu un krāsu. 
  • Galvenās ieejas durvis no PVC materiāla neprasa uzturēšanas izmaksas, nav nepieciešama īpaša kopšana, izcili augsta izturība, vidējais kalpošanas ilgums 30 gadi. 
  • Augsta drošība pret uzlaušanu. 
  • Paaugstina īpašuma vērtību ilgtermiņā.