Galvenā laminētu virsmu priekšrocība - izturība pret ārējās vides iedarbību un UV starojumu.

Izturību pret vides iedarbību garantē daudzslāņu laminēšanas pārklājumu īpašā tehnoloģija. PVC logi iegūst UV staru un ārējās vides ietekmes izturīgu un viegli kopjamu virsmu. Atšķirībā no koka logiem, ar gadiem virsmas kvalitāte un izskats nemainās, tie nebūs jāpārkrāso.
Ar krāsainu dekoru abpusēji laminētu logu izgatavošanā bieži tiek izmantoti brūnas PVC masas profili. Šādiem logiem arī atvērtā stāvoklī nekur nebūs redzamas baltas plastmasas malas.

Laminēt iepējams jebkuras profilu sistēmas, no vienas vai abām pusēm. Tātad, logi un durvis var būt vienā krāsā no ārpuses un citā no iekšpuses.

Mūsdienu arhitektūras prasība - estētika un funkcionalitāte. Plastikāta logi ar krāsu dekoru piešķir individualitāti un izceļ ēkas arhitektūru. Daudzveidīgas krāsu un dizaina iespējas pieejamas vairāk nekā 40 toņu un zīmējumu paraugos. Dažādu cēlkoku imitācijas materiālus praktiski neiespējami atšķirt no dabīgajiem.

w o o d e c - dabas iedvesmots

w o o d e c – jaunās paaudzes dekoratīvā PVC profilu apdare, ar maigi balinātas koksnes tekstūru efektu. Gandrīz neiespējami atšķirt no dabīga koka. Ārējās vides iedarbības noturīga virsma, ilgtermiņā perfekti saglabā savu izskatu nemainīgu. Passive House sertificēti logi, ārdurvis un HST bīdāmās durvis ar  w o o d e c  ir izcila izvēle ēku būvniecībai nākotnē.

PVC loga profilu laminējot ar Jūsu izvēlētās krāsas dekoratīvo apdares materiālu, tiek iegūti estētiski augstvērtīgi ēku fasāžu risinājumi. Šis apdares materiāls piešķir ēkai individualitāti un tam ir teicamas funkcionālās un atmosfēras noturības īpašības.
Biežāk lietotie jēdzieni: logu dekors, krāsu dekors logiem, koka imitācijas dekori, laminēti logi, logu profilu laminēšana, logu profilu laminācija. Šie visi attiecās uz augšminēto tēmu.
Apnikuši baltie logi? Izvēlies KRĀSAINOS! Tie pilnībā mainīs Jūsu priekštatus par plastikāta logiem.