SAULES LOGI & DURVIS logoSpecializējamies Passive House standarta un energoefektīvu logu, durvju ražošanā.

Kopš 1997.gada esam logu, durvju u.c. stikloto konstrukciju ražotājs. Mūsu ražotā produkcija kalpo neskaitāmās ēkās Latvijā un citur pasaulē. Specializējamies energoefektīvu un dizainā pievilcīgu konstrukciju ražošanā privātmājām  un sabiedriskajām ēkām.
SAULES LOGI & DURVIS® simbolizē augstas klases produktus, atbilstošus ilgtspējīgas būvniecības standartiem un mūsdienu arhitektūras stiliem. Tas nozīmē, realizēt dzīvē arhitektu ieceres un klientu prasības pēc energoefektīvām ēku konstrukcijām. 
SAULES LOGI & DURVIS® ir LR Patentu valdes preģistrēta preču zīme. Zem šīs preču zīmes apvienojušies partneruzņēmumi SIA „Fenestra Systems” un SIA „Saules Stikli”.

Profesionāla pieeja no projekta līdz ražošanai:

 • konsultācijas sniedz Passive House sertificēts speciālists 
 • būvkonstrukciju projektēšana noris pielietojot  ift Rosenheim institūta sertificētu programmatūru - tiek aprēķināti precīzi konstrukciju siltumefektivātes koeficienti,
 • Ražošanas kvalitāte mūsu uzņēmuma cehā tiek nodrošināta pielietojot mūsdienīgu tehnoloģiju bāzi ar augstu precizitāti - CNC frēzes, metināšanas iekārtas, dekoru filmu laminēšanas līnijas, u.c.aprīkojumu, kā arī kvalitātes kontrole ražošanas procesa etapos. 
 • Mūsu ražotnes gatavo produkciju montējam objektos Latvijā un eksportējam.
 • Visas konstrukcijas tiek ražotas un montētas atbilstoši ES Būvnormatīvu noteiktajām prasībām.

SAULES LOGI & DURVIS - tā ir niansēs apgūta pieredze apvienot energoefektivitāti, arhitektūru un komfortu.

Būvizstrādājumi ir piemēroti to paredzētajiem mērķiem un atbilst harmonizētam tehniskās specifikācijas un prasību sarakstam, kas ES tirgū ir marķēts ar CE zīmi. СЕ abreviatūra apliecina, ka prece ir apstiprināta lietošanai un izplatīšanai Eiropā. СЕ simbols apstiprina, ka preces projektēšana un izgatavošana atbilst visām ES izvirzītajam prasībām, ir veiktas preces atbilstības novērtēšanas procedūras, ražotājs ir izpildījis savus pienākumus saskaņā ar ES direktīvām. Būvizstrādājumu pamatiezīmes, pareizi un ekonomiski pamatoti ekspluatējot, tiek garantētas:

 1. Mehāniskā pretestība un stabilitāte
 2. Ugunsdrošība
 3. Higiēnas, veselības un vides aizsardzībai izvirzītās prasības
 4. Droša izmantošana
 5. Aizsardzība pret troksni
 6. Enerģijas taupīšana un siltuma saglabāšana


Apmeklējot ražotnes biroju Rīgā, Jaunciema gatvē 233 varat uzskatāmi aplūkot ekspozīciju,  iegūt informāciju par piedāvāto produkciju un saņemt konsultāciju par optimālākajiem risinājumiem logu izvēlē.

Laipni lūdzam!