energeto PVC logu profilu sistēmasEnergoefektīvi PVC logi energeto® - realizē nākotnes vīzijas jau šodien! energeto® produkti atšķiras ar jaunu materiālu un ražošanas tehnoloģiju konceptu, kuri nodrošina līdz šim nepārspētu siltuma izolāciju un samazini ēku siltumenerģijas zudumus! Profilu sistēma energeto® paredz logu izgatavošanu bez metāla armatūras (metālarmatūra PVC logu konstrukcijās parasti ir vājais punkts - aukstuma tilts). 

Kāpēc energeto® ir viena no vissiltākajām plastikāta logu profilu sistēmām Vācijas un Eiropas tirgū?

Lieliskā siltumizolācija tiek panākta, ražošanas procesā apvienojot īpāšas tehnoloģijas:

  • stikla paketes ielīmēšana rāmī - īpaša tehnoloģija,
  • loga rāmja profilā iestrādājot stikla šķiedras/kompozītmateriālu armējumu (statikas plāksnes metālarmatūras vietā).
  • Profilu kameras iespējams siltināt, piepildot tās ar putupolistirola ieliktņiem. Rezultāti ir tik labi, ka tiek atzīti par atbilstošiem pasīvās mājas standarta prasībām (passive house windows). 

Ieguvumi – novērsti aukstuma tilti, ko rada metāls (būtiski paaugstināta siltumefektivitāte); tiek samazināts logu rāmja un vērtnes svars, tādejādi atvieglojot montāžas procesu un saudzējot logu furnitūru ilgtermiņa lietošanai. 
Siltumvadītspēja ir materiāla spēja caurvadīt siltumu no tā vienas virsmas līdz otrai, ja starp tām ir temperatūras starpība. To raksturo siltumvadītspējas koeficients U. Jo mazāks ir šis koeficients, jo kvalitatīvāks ir siltumizolējošais materiāls.

energeto 8000 un HST bīdāmās durvis. Objekts atrodas Rīgā.Nepārspēti siltumizolācijas rādītāji!

Sertificēts produkts (Passive House Institute, Darmstadt, Vācija). energeto® ir pamats lai radītu vissiltākos PVC logus un durvis. Ražošanā pielietojot energeto® produktus, trīskāršā stikla paketes, izturīgu furnitūru un mūsdienīgus montāžas paņēmienus, iegūstam gatavā loga koeficienta Uw vērtību robežās  no 0,8 W/m²K līdz pat 0.6 W/m²K. Energoefektīvu un Passive house („Pasīvo māju” "pasīvie logi") standarta konstrukciju ražošana ir SAULES LOGI & DURVIS ikdiena daudzu gadu garumā. Mēs speciālizējamies energoefektīvu konstrukciju ražošanā, jo uzskatām šos produktus par vienīgo pareizo izvēli mūsdienu būvnīcībā. Ražošanas procesā, materiālu izvēlē un komplektācijā, tehnoloģisko mezglu risinājumos un montāžas paņēmienos galvenais virsuzdevums – kvalitāte un passive house līmeņa produktu garantija. 

Ieguvumi ilgtermiņā:

  • gadu no gada tiek ietaupīti apkures izdevumi
  • izturīgākas konstrukcijas - lēnāks nolietojums
  • tiek palielināta īpašuma vērtība (ēku energosertifikācija)

Siltumu taupoši vai pasīvie logi tiek izgatavoti no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem, tā nodrošinot ilgmūžīgu kalpošanu, nezaudējot savas statikas īpašības un saglabājot U vērtības nemainīgas ilgu gadu garumā. Tur pretī, lai ražotu produktus par zemu cenu, tiek ietaupīts uz visiem materiāliem. Ar katru gadu šāds produkts pakāpeniski kļūst arvien sliktāks – izļodzīts rāmis un vērtne, sāk pūst garām utt., kā rezultātā telpām nāksies palielināt siltumapgādi. Logi no plānākiem profiliem, lētākām stiklu paketēm jau sākumā būs ar augstāku siltumvadāmības koeficientu (auksti), un ar gadiem šis koeficients vēl vairāk pasliktināsies.

Pasīvās mājas standarts nozīmē, ka ēkā vairs nav nepieciešama intensīva siltuma padeve. Šo māju nozīmīgi siltuma avoti ir saule, mājas iemītnieki, sadzīves tehnika un tajā tiek pielietota rekuperācijas ventilācijas sistēma. Saskaņā ar Eiropas standartiem gada enerģijas patēriņš pasīvajai mājai ir 15 kilovatstundas uz kvadrātmetru (kWh/m2), bet zema enerģijas patēriņa ēkās tas nepārsniedz 42 kWh/m2. 

Mēs sekojam industrijas jaunumiem pasaulē un nekavējoties tos piedāvājam jums. Sazinieties ar mums un saņemiet cenu piedāvājumu. Izdariet izvēli, lai sasniegtu projektā izvirzītos mērķus.