energeto 7000 ir kombinēts energoefektīvs produkts un izdevīga cenaModernā arhitektūra un būvniecība prasa jaunus standartus, izmaksu ekonomiju un komfortu.

Kāpēc energeto 7000 ir pieprasīts produkts?

Energofektīvi logi un projekta izmaksu ekonomija - šis ir galvenais energeto 7000 PVC logu profilu sistēmas popularitātes  iemesls. 

PVC logu sistēma energeto® 7000, ar 85 mm iebūves dziļumu, energeto® rāmi un armētu vērtni ir kombinēts produkts, kurš paredzēts energoefektīvām ēkām. 85 mm profili ar 6 kameru konstrukciju nodrošina izcilas siltumizolācijas īpašība, pilnīgu saderību ar 85 mm energoefektīvo ārdurvju sistēmu un pasīvo ēku HST bīdāmo durvju sistēmu. Šobrīd ir radīts pilns logu un durvju veidu komplekts energoefektīvai ēkai un dažādu veidu arhitektūrai. Atšķirība starp energeto® 7000 un energeto® 8000, galvenokārt, ir dubultā nevis trīskāršā gumijas blīvējumā. Būtībā, ir radīta divu izcilu PVC profilu sistēmu kombinācija ID7000+energeto® , un tiek sasniegts energoefektīvs risinājums, noturīgas statikas īpašības un pievilcīgas logu cenas. 
Samazināt apkures izmaksas tagad ir pa spēkam ikvienam!